هاست بک آپ (فضای پشتیبان)

هاست بک آپ با هدف رفع دغدغه‌های از دست دادن اطلاعات برای کسب و کار های آنلاین بزرگ و کوچک داخلی ایجاد شده است. صاحبان کسب و کار های آنلاین می‌توانند با خرید هاست بک آپ، به صورت مداوم از کلیه اطلاعات سایت یا سرور خود بک آپ تهیه نمایند تا در صورت بروز مشکل برای اطلاعات خود بتوانند با استفاده از هاست بک آپ خریداری شده، به سرعت مشکل را برطرف نمایند.

هاست مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

سرویسی برای آرامش بیشتر شما ... !

موج

چرا باید سرویس های هرمزنت را انتخاب کرد

 همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید با سرویس ها و خدمات هرمزنت

سوالات متداول

موج

در صورتی که فضای پلن خریداری شده به حداکثر ظرفیت خود برسد، شما می‌توانید از داخل پنل کاربری خود اقدام به ارتقا پلن فعلی به پلن بالاتر نمایید.

 از کلیه‌ی اطلاعات ذخیره شده در فضای پشتیبان شما به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در ۲ لایه‌ی مجزا نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. همچنین سرورهای فضای پشتیبان هرمزنت دارای Hardware Raid ۱۰ می‌باشند و این به این معنی می باشد که اطلاعات شما همزمان بر روی دو استوریج مجزا ذخیره می‌شوند.

شما می‌توانید با تهیه نسخه پشتیبان از فضای پشتیبان قبلی و ارسال لینک یا فایل بک آپ خود از طریق تیکت برای کارشناسان ما، از خدمات انتقال رایگان فضای پشتیبان بهره‌مند شوید.

کارشناسان هرمزنت هم همواره با شما همراهی می کنند

در هر قدم کنار شما هستیم

اکنون با یکی از مشاوران فنی ما تماس بگیرید. تیم ما از طریق چت زنده در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز  در دسترس است و آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

تماس با هرمزنت