میزبانی سرور (Colocation)

خدمات میزبانی سرور، امکانی کارآمد برای هر یک از شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهایی‌ ست که مایل به در اختیار داشتن فضایی ایمن و استاندارد برای نگه‌داری سرورهای خود هستند. این خدمات شامل اختصاص بخشی از فضای مرکز داده‌های هرمزنت به سازمان‌ هاست تا بسته به نیاز خود یک یا چندین سرور اختصاصی خود را در آن نگه‌داری کنند. استفاده از این سرویس راهکاری موثر و مناسب است که به دارندگان سرورها امکان می‌دهد، با صرف کم‌ترین زمان و هزینه دارای یک مرکز داده اختصاصی شوند. این سرویس امکان بهره‌مندی از فضای استاندارد، تامین برق دائمی و بدون قطعی و بهره‌مندی از پهنای باند درخواستی متناسب با نوع سرویس، آسودگی خاطر از تامین امنیت فیزیکی و اطلاعاتی سرورها و … را برای متقاضیان آن فراهم می‌آورد.

هرمزنت

هرمزنت میزبان همیشه بیدار سرور های شما

بدون وقفه و قطعی برق میزبان سرور شما در دیتاسنتر اختصاصی هرمزنت  با امکانات و تجیزات خاص در جنوب ایران هستیم  چرا باید سرویس های هرمزنت را انتخاب کرد

   همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید با سرویس ها و خدمات هرمزنت

  سرعت سنج

  آپتایم 99.9%

  هرمز نت آپ تایم نزدیک به 100 درصد را در تمامی سرویس های هاستینگ و پلن های هاست حرفه ای برای شما کاربران مهیا کرده است.

  موج
  پشتیبانی و مانیتورینگ

  پشتیبانی و مانیتورینگ

  خدمات پشتیبانی، مانیتورینگ ۲۴ ساعته , امنیت و پایداری زیرساخت ها را زیر ذره بین می بریم تا به آسودگی خاطر کسب و کار شما افزوده شود.

  موج

  گارانتی بازگشت وجه

  تنها 30 روز به ما فرصت دهید تا اعتماد شما را جلب کنیم. اگر افتخار همکاری نداشتیم، مطابق قوانین وجه دریافتی مستردد می گردد.

  موج
  30 روز رایگان
  بک آپ گیری

  بکاپ گیری روزانه

  برای افزایش اطمینان و پایداری کسب و کار شما ، سرور های هرمز نت به صورت روزانه و ساعتی بکاپ تهیه میکند و بر بستری امن قرار میدهد.

  موج
  سایر خدمات

  کنترل پنل مدیریتی

  شما قادر خواهید بود تمامی عملیات‌های مدیریتی از جمله نصب مجدد سیستم عامل و ارتقا منابع را ازطریق پنل ارائه شده انجام دهید.

  موج

  سوالات متداول

  کولوکیشن و یا اجاره فضای رک به این معناست که شما مالک سروری میباشید ولی فضا و اینترنت مناسبی برای استقرار آن ندارید که در این صورت میزبانی هرمز نت این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد، اما خدمات اجاره سرور اختصاصی به این معناست که شما مالک سرور نمیباشید و اقدام به اجاره سرور اختصاصی از میزبانی هرمز نت میکنید.

  قیمت گذاری سرویس هایcolocationبه تعداد یونیت، تعداد، ip ترافیک استفاده شده  در ماه و اجاره فضای رک بستگی دارد.

  کولوکیشن بهترین انتخاب برای کسب و کار های بزرگ ،متوسط ، ‌کسب‌وکارهای آنلاین، خبرگزاری‌ها، وزارتخانه‌ها و همچنین سازمان هایی است که از قبل سروری خریداری کرده اند.

  در هر قدم کنار شما هستیم

  اکنون با یکی از مشاوران فنی ما تماس بگیرید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا درخواست مشاوره ، برای خرید میزبانی سرور می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید  .

  تماس با هرمزنت